Remis w kolejnym sparingu

• autor: georgo69, 2016-02-23 11:55

Remis w kolejnym sparingu z Pogonią Stawiszyn

więcej w rozwinięciu ...

W niedzielę na boisku w Zacharzewie przy padającym deszczu zespól Czekanowa rozegrał czwarty sparing. Przeciwnikiem był vice lider klasy A Korona Pogoń Stawiszyn. W zespole zabrakło kilku zawodników z powodów osobistych. Równo o godz. 18.00 rozpoczął się mecz, pierwsze minuty to lekka przewaga naszego zespołu i w 16' do asyście Marchewki bramkę na 1:0 strzela Nowak. Do 30' mecz był pod dyktando Czekanowa,jednak w 39' złe podanie W. Kwiecińskiego przejął zawodnik Stawiszyna, który został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę wybronił D. Mesnerowicz jednak nasi obrońcy nie zareagowali na dobrą interwencję bramkarza i dobitka dała gola zespołowi z Stawiszyna. Po stracie bramki trochę bałaganu w naszym zespole i przewaga Stawiszyna. Do przerwy 1:1. Po przerwie kilka zmian w składzie. 50' po podaniu Nowaka bramkę zdobywa P. Zadka, w 67' po podaniu Zmyślonego bramkę na 3:1 strzela P. Zadka . To był dobry okres gry naszego zespołu. Stworzyliśmy kolka dogodnych sytuacji, które nie zamieniliśmy na kolejne gole. W 76' po kolejnym błędzie, tym razem rezerwowego bramkarza, drużyna Stawiszyna otrzymała rzut wolny z 17m, który zamieniła na bramkę. Kilka minut później po składnej akcji Stawiszyn strzela bramkę na 3:3. Takim wynikiem kończy się mecz. Po ciężkim tygodniu treningów, rozegraliśmy dobry mecz z wymagającym zespołem, stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych a bramki strzeliliśmy po składnych akcjach.

skład I połowa: D. Mesnerowicz- Sz. Marchewka, G. Pernak,W Kwiecinski, D. Pietraszek - K. Grzmil,A. Cierpka,zawodnik testowany I, P. Zadka,zawodnik testowany II- A. Nowak

skład II połowa: P. Grzmil - Sz. Marchewka,G. Pernak,T. Frąszczak,Zmyślony - zawodnik testowany III, Schultz, zawodnik testowany I, P. Zadka, zawodnik testowany II ( 70', K. Grzmil ) - A. Nowak ( 70' A. Cierpka)